مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در دور تازه ی طغیان مسمومیت ناشی از مصرف الکل تا کنون 53 نفر به مراکز درمانی در بندرعباس مراجعه کرده اند.

«فاطمه نوروزیان» در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان از افزایش تعداد مسمومان الکلی خبر داد و افزود: تعداد مراجع کنندگان به مراکز درمانی در دور تازه ی طغیان مسمومیت ناشی از مصرف الکل در بندرعباس در حال حاضر به 53 نفر رسیده است.

نوروزیان بابیان اینکه در حال حاضر 5 تن از این افراد بستری هستند که حال یک تن از آنها وخیم است گفت: تا کنون 47 نفر نیز پس از انجام مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه مراجعه ی سریع به مراکز درمانی در درمان مسمومیت با الکل چوب بسیار اهمیت دارد گفت:  از ابتدای شروع طغیان این مسمومیت (از شامگاه جمعه 27 مهرماه تا کنون) متاسفانه 1 تن جان خود را از دست داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه در مجموع تاکنون 19نفر دیالیز شده اند تصریح کرد: رده ی سنی مصدومان بین 15 تا 50 سال است.

به گزارش موج، دور تازه‌ی طغیان مسمومیت با الکل در بندرعباس، از شامگاه جمعه (27 مهرماه) آغاز شده است. .پیش از این نیز در اوایل مهر امسال بر اثر مسمومیت الکلی در استان ۲۶۸ نفر در بیمارستان بستری، ۱۳۲ نفر دیالیز شدند و ۲۲ نفر هم جان باختند.