مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات احداث خانه کودک استاد همایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، امامی  با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات احداث خانه کودک استاد همایی گفت: برای احداث این فرهنگسرا ۹ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

وی بیان کرد: احداث خانه کودک استاد همایی در خیابان معراج، خیابان امامزاده ابراهیم در دست اجرا است و تا پایان امسال بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: منطقه ۱۰ یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق ۱۵ گانه شهرداری است که در آن محله‌های نیمه برخورداری وجود دارد به همین منظور برای ارتقاء پویایی منطقه و شهروندان باید سرانه فرهنگی آن افزایش یابد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان اینکه عملیات احداث فرهنگسرای حصه در بزرگراه شهید اردستانی به مساحت ۱۸۰۰ مترمربع بعد از خیابان شهید رییسی جنب بوستان کوثر در دست اجرا است، تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در آینده‌ای نزدیک به پایان می‌رسد.

امامی با اشاره به پروژه‌های پارکینگ‌سازی در سطح این منطقه، خاطرنشان کرد: مشارکت و احداث پارکینگ بیمارستان عسگریه با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و احداث پارکینگ مقابل درمانگاه خیریه ام‌البنین با هزینه‌ای بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد ریال از پروژه‌های اصلی منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان محسوب می‌شود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به اصلاح هندسی خیابان‌های جی و خواجه عمید، اضافه کرد: بهینه‌سازی تالار هنر، ساماندهی پارک شهری لاله و پارک‌های محلی سطح منطقه و روشنایی پارک‌ها در سال جاری انجام می‌شود، همچنین پیاده‌روسازی و آسفالت معابر اصلی و فرعی منطقه، ساماندهی خیابان امامزاده ابراهیم و روشنایی پارک‌های محلی از جمله برنامه‌های این منطقه در سال ۹۷ است.