مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) با بیان اینکه خدمات این موکب عمومی و به تمام زائران اربعین ارائه می شود، گفت: خدمات درمانی رایگان یکی از خدماتی است که در این موکب به تمام زائران اربعین ارائه می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به کمیته روابط عمومی و بین الملل موکب احمدبن موسی(ع) از کربلای معلی، مسعود راستی، مدیر اجرایی این موکب امروز، 2 آبان ماه با بیان اینکه خدمات این موکب عمومی و به تمام زائران اربعین ارائه می شود، گفت: خدمات درمانی رایگان یکی از خدماتی است که در این موکب به تمام زائران اربعین ارائه می شوند.

ده ای که در این موکب اسکان یافته اند و هم زائران عبوری ارائه می شوند، افزود: یکی از مهم ترین خدمات ما ارائه خدمات درمانی رایگان است که هر زائری می تواند به این بخش از موکب مراجعه کند.

راستی اظهار کرد: همچنین ما از تمام زائران و متقاضیان نیز پذیرایی صبحانه، ناهار و شام کرده و علاوه بر اینها اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشد، دریغ نمی کنیم.

مجید زارعی، مسئول کمیته فاوا موکب احمدبن موسی(ع) نیز از ارائه اینترنت رایگان به زائران اربعین در این موکب خبر داد و گفت: در حال تلاش هستیم تا بتوانیم کلیه زائران و خادمان موکب احمدبن موسی(ع) بتوانند از اینترنت رایگان در محوطه موکب استفاده کرده و بتوانند با خانواده های خود ارتباط برقرار کنند.

وی بیان کرد: علاوه بر اینها با توجه به وسعت موکب احمدبن موسی(ع) به عنوان بزرگترین موکب استان فارس، یکسری امکانات صوتی و پیجر در بخش های مختلف این موکب به منظور رفاه حال زائران اربعین تعبیه شده اند تا بتوان به راحتی به زائران دسترسی پیدا کرد.