نماینده مردم سنندج،دیواندره وکامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه انتصاب مدیرکل جدید راه وشهرسازی استان کردستان گفت: ایشان بومی استان کردستان میباشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛سید احسن علوی اظهار داشت:مدیرکل جدید اداره راه وشهرسازی کردستان،بومی استان است.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با موج کردستان با اشاره به اینکه مدیرکل جدید راه وشهرسازی کردستان را نمیشناسم وتا بحال ایشان را هم ندیده ام اما با تحقیق در مورد وی دریافتم که ایشان دارای رزومه خوبی وآشنا به امورات اداره کل بوده که بومی استان کردستان وپدرشان اصالتا اهل سقز هستند.

علوی در ادامه افزود:چند گزینه برای تصدی این پست با هماهنگی استاندار کردستان به وزارتخانه معرفی شده بودندکه مقرر شد ایشان بعنوان سرپرست حکم بگیرندوحتی با آقای استاندار هم در مورد سرپرستی نامبرده هماهنگی شده بود.

نماینده مردم سنندج،دیواندره وکامیاران در مجلس شورای اسلامی با اظهار گله مندی از بعضی افراد درفضای مجازی که بدون تحقیق اقدام به تخریب چهره های استان می نمایند گفت:چندین نفر از کارکنان اداره کل راه وشهرسازی ونیز تعدادی از خبرنگاران رسانه هابا بنده تماس گرفتند واز رزومه ونیز صفات اخلاقی ایشان تمجید نمودند که همین تاییدیه افراد صاحب فکر مرا برآن داشت که ازاین انتصاب حمایت کنم چرا که اگر غیر ازین می بود از این اتفاق جلوگیری و بوسیله ابزار دردست یک نماینده آن را پیگیری می نمودم.