رییس هیات مدیره شرکت پلی اکریل ایران در اصفهان گفت: راه اندازی خط تولید اکریلیک مهمترین هدف صنعتگران شرکت پلی اکریل اصفهان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، محمدجواد پورسیدی در جمع اصحاب رسانه بیان داشت: با بازسازی خطوط کارخانه و تامین مواد اولیه به دنبال راه اندازی خط تولید اکریلیک در شرکت پلی اکریل اصفهان هستیم.

وی افزود: با راه اندازی این خط یک سوم نیاز کشور به این محصول در کارخانه پلی اکریل اصفهان تامین می شود.

پورسیدی گفت: 80 درصد از ظرفیت خط تولید نخ و الیاف پلی استر کارخانه پلی اکریل اصفهان فعال است  اما خط تولید الیاف اکریلیک بدلیل نبود مواد اولیه تعطیل می باشد.

وی ادامه داد: میزان تولید محصولات شرکت پلی اکریل از 45تن در دو ماه گذشته به 130تن در حال حاضرریده است.

رییس هیات مدیره شرکت پلی اکریل ایران گفت: در حال حاضر حدود 80درصد ظرفیت شرکت در پلی استر و 65درصد ظرفیت تولید در کارخانه DMT جریان دارد.

پورسیدی مجموع بدهی های این شرکت را 350میلیارد تومان برشمرد و افزود: بخشی از این بدهی ها مربوط به تامین اجتماعی و بخشی مربوط به جرائم بانکی و بخش دیگر هم مربوط به بدهی های مالیاتی و معوقات کارگران است.

شرکت پلی اکریل

وی افزود: تاکنون یکصد میلیارد ریال از مجموع بدهی‌های شرکت پلی اکریل پرداخت شده است.

وی همچنین بیان داشت: حقوق کارگران در 2 ماه گذشته بطور کامل پرداخت شده است و امیدواریم که با بهبود وضعیت تولید، معوقات کارگران  نیز پرداخت شود.

پورسیدی با اشاره به آغاز فعالیت هیات مدیره جدید از آبان سال 95 تاکید کرد: هدف ما رساندن کارخانه پلی اکریل به وضعیت مطلوب و درآمدزا کردن آن است.

رییس هیات مدیره شرکت پلی اکریل ایران  گفت: در حال حاضرکارگزاران اعتماد بیشتری به پلی اکریل پیدا کرده اند و در صورت تحقق پیش بینی صورت گرفته و تحویل کارخانه به هیات مدیره، 80 درصد ظرفیت تولیدی آن در همه بخش ها فعال خواهد شد.