فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف و توقیف بیش از 1000 حلقه لاستیک قاچاق در نائین به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ صادق کاظم زاد گفت: هزار و 302 حلقه لاستیک  خارجی قاچاق از به ارزش 3 میلیارد ریال توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت کشف و توقیف شد.

وی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت نائین در راستای مقابله با ورود خودروهای حامل کالای قاچاق، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از استان های جنوبی عازم تهران بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: پس از متوقف شدن خودرو در بررسی های صورت گرفته و استعلام های انجام شده از سامانه جامع امور گمرکی مشخص شد که مدارک با بار کانتینر مغایرت دارد.

سرهنگ کاظم زاد عنوان کرد: در این عملیات هزار و 302 حلقه لاستیک سواری خارجی قاچاق کشف شد که ارزش این محموله برابر اعلام کارشناسان مربوطه 3 میلیارد ریال  تخمین زده شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در این خصوص راننده خودرو دستگیر و همراه پرونده به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین با اشاره به تقویت ایستگاه بازرسی شهید شرافت نائین و تجهیز آن به سامانه هوشمند بازرسی خودروها، گفت: ماموران این فرماندهی با دقت و هوشیاری کامل مراقب تردد خودروهای حامل کالاهای خارجی قاچاق هستند و برابر با قانون با قاچاقچیان برخورد می کنند.