فردا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به‌منظور افتتاح دو پروژه دانشگاهی و بازدید از زیرساخت‌های دانشگاه رازی به کرمانشاه سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در جریان سفر وزیر علوم تحقیقان و فناوری به دانشگاه رازی کرمانشاه، بازدید از آزمایشگاه مرکزی، دانشکده نفت و پتروشیمی، دانشکده هنر و معماری، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و بازدید از دانشگاه صنعتی کرمانشاه از برنامه‌های وزیر علوم است.

بر پایه این گزارش افتتاح دو دانشکده برق و کامپیوتر و دانشکده علوم مهندسی و کشاورزی دانشگاه رازی در سفر وزیر علوم و همچنین دانشکده برق و کامپیوتر به‌عنوان فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی در زمینی به مساحت شش هزار و 200 مترمربع شامل 20 آزمایشگاه و کارگاه و 9 کلاس آموزشی، با صرف اعتبار 9 میلیارد و 600 میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است که در جریان سفر وزیر علوم به کرمانشاه کلنگ احداث دانشکده علوم مهندسی و کشاورزی دانشگاه رازی با صرف هشت میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار و در مساحت پنج هزار و 250 مترمربع شامل 27 آزمایشگاه، 12 کلاس آموزشی، کتابخانه، سالن مطالعه و کامپیوتر به زمین خواهد خورد.