هوشنگ بازوند گفت: در شرایطی که بعضی از افراد در جامعه برای تأمین منافع خود به دنبال فدا ساختن کیفیت کالاها و خدمات در برابر کمیت هستند، کارهای اداره استاندارد باید شفاف و در جهت اعتمادسازی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در دیدار با مدیران اداره استاندارد کرمانشاه که به مناسبت هفته استاندارد انجام شد، افزود:: امروز بعضی از افراد در جامعه برای تأمین منافع خود به دنبال فدا ساختن کیفیت کالاها و خدمات در برابر کمیت هستند لذا اداره استاندارد موظف به برخورد جدی با این‌گونه کارها و اقدامات است.

وی بابیان این مطلب که کار اداره استاندارد بسیار حساس و اثربخش است، خاطرنشان ساخت: از کل مجموعه اداره استاندارد کرمانشاه به جهت تلاش‌های انجام‌شده و در حال انجام تشکر ویژه دارم و کار استاندارد علاوه بر اینکه حساس و مهم است برای جامعه به‌واسطه ایجاد اعتماد و اطمینان نیز بسیار اثربخش است.

بازوند تصریح کرد: علامت استاندارد در جامعه باید زمینه‌ساز اطمینان و اعتماد مردم در خرید کالا باشد که این مهم نیازمند توجه بیش‌ازپیش اداره استاندارد برای جلب رضایت مردم است.

استاندار کرمانشاه تلاش برای ارتقای روحیه سلامتی و تندرستی مردم را از اولویت‌های مهم این اداره برشمرد و بیان داشت: اداره استاندارد باید سختگیری‌های بدون ملاحظه داشته باشد تا با ورود کالایی غیراستاندارد به‌سلامت مردم خدشه‌ای وارد نشود البته این سختگیری‌ها باید حکیمانه و طبیبانه باشد.

وی با اشاره به فعالیت‌های فضای مجازی و رصد دقیق مسائل به‌خصوص موضوعات مربوط به اداره استاندارد، خواستار نظارت بیشتر و افزون‌تر این اداره در برخورد با هرگونه ورود کالاهای غیراستاندارد به سطح جامعه شد.