فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون از کشف 20 فقره ویزای جعلی کشور عراق و گذرنامه مخدوش و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی صادقی اظهار داشت: جاعل ویزای اربعین با 20 فقره ویزای جعلی کشور عراق در تیران و کرون دستگیر شد.

وی افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان تیران و کرون در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به مخدوش کردن گذرنامه و صدور ویزای جعلی جهت سفر به کربلای معلی در زمان اربعین حسینی می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از بررسی و اطمینان از صحت موضوع ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی، در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاه خود دستگیر و 20 جلد گذرنامه مخدوش و ویزای جعلی کشور عراق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه متهم همراه پرونده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد عنوان کرد: به متقاضیان شرکت در پیاده روی اربعین حسینی توصیه می کنیم حتماً اخذ گذرنامه و ویزای سفر خود را از مراجع قانونی پیگیری کنند ، در صورتی که با موارد مشکوک مواجه شدند حتماً مراتب را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.