فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف بالغ‌بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال کالای احتکار شده در شهرستان روانسر و با تلاش مأموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی کالای احتکار شده در روانسر، اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی از سوی پلیس شهرستان روانسر مبنی بر وجود تعدادی انبار که در آن کالاهای احتکار شده موردنیاز مردم است، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تحقیقات فراوان و با استفاده از شگردهای پلیسی سه محل احتکار کالا کشف و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازدید و بازرسی از آن اقدام شد.

امان‌اللهی خاطرنشان کرد: در این بازرسی، 12 هزار کیلوگرم برنج، 500 کیلوگرم شکر، هزار و 300 عدد پودر رخت‌شویی، 16 هزار و 800 عدد پودر شوینده و 35 هزار کیلوگرم سیب‌زمینی کشف شد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ارزش ریالی کالاهای احتکاری کشف‌شده را طبق نظر کارشناسان، بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد.

وی همچنین از دستگیری سه متهم در این رابطه و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

امان‌اللهی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس با عاملان کالای احتکار شده و قاچاقچیان کالا خبر داد و گفت: پلیس با این افراد که مخلان واقعی نظام اقتصادی کشور هستند بدون گذشت برخورد خواهد کرد.