به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی، جشنواره ورزشی بازی‌های بومی محلی بانوان، در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، جشنواره ورزشی بازی‌های بومی محلی بانوان، در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش، به همت شورای اداری بخش کوزران، اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان کرمانشاه و همچنین موسسه غیردولتی سلامت روان آفرینش، اولین جشنواره ورزشی بازی‌های بومی و محلی ویژه بانوان در سالن ورزشی انقلاب شهر کوزران برگزار شد.

در جشنواره ورزشی بازی‌های بومی محلی بانوان، در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه که برای اولین بار در سطح استان کرمانشاه به‌صورت اختصاصی برای بانوان تدارک دیده‌شده بود، شرکت‌کنندگان با پوشش زیبای محلی در رشته‌های ورزشی بومی محلی طناب‌کشی، خط‌خط، قمچان، هفت‌سنگ، دارت، داژبال، چوب کشی و ... در فضای پر از شورونشاط و با استقبال گسترده به رقابت پرداختند و در پایان به افراد و تیم‌های برتر لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

گفتنی است که در جشنواره ورزشی بازی‌های بومی محلی بانوان، در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه که باهدف گسترش و تشویق ورزش در بین بانوان برگزار شد، با پرداخت هزینه از سوی برگزارکنندگان، شرکت‌کنندگان از یک سال بیمه ورزشی رایگان نیز بهره‌مند شدند.