رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان ازانهدام باند قاچاق مواد مخدر در اصفهان و کشف 202 کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران ویژه پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سید تقی حسینی  با اشاره به انهدام  باند قاچاق مواد مخدر در اصفهان گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با تلاش شبانه روزی موفق شدند یکی از باندهایی که به صورت جاسازی های حرفه ای در زمینه انتقال مواد مخدراز مرزهای شرقی کشور به تهران و استان های مرکزی فعالیت می کردند را شناسایی کنند.

وی افزود: ماموران به محض اطلاع از عبور خودروی قاچاقچیان بلافاصله وارد عمل شده و خودروی آنها را در یکی از محورهای ورودی استان مورد شناسایی قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: قاچاقچیان با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن مقدار 202 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری 3 قاچاقچی در این عملیات خبر داد و گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.