وزیر بهداشت دربازدید از طرح توسعه مرکز آموزشی و درمانی کودکان امام حسین(ع) اصفهان گفت: سرطان مخصوصا سرطان کودکان در اولویت وزارت بهداشت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، سید حسن هاشمی بیان داشت: سرطان مخصوصا سرطان کودکان در اولویت وزارت بهداشت است و اقدامات در این زمینه را با جدیت حمایت می کنیم.

وی در بازدید از طرح توسعه بیمارستان کودکان امام حسین(ع) اصفهان گفت: موجب خوشوقتی است که شاهد به نتیجه رسیدن یکی از کلنگهایی که زدیم هستیم که بسرعت بیش از حدود 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

هاشمی خطاب به خیرین سلامت افزود: هرجایی که فکر می کنید و نیاز است که حمایت شوید، قطعا در دولت در خدمت خیران هستیم.

وی بیان داشت: سرطان مخصوصا سرطان کودکان در اولویت وزارت بهداشت است و اقدامات در این زمینه را با جدیت حمایت می کنیم.

بازدید وزیر بهداشت از مرکز اموزشی امام حسین

وزیر بهداشت گفت: با ساخت وتکمیل طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت امام حسین (ع) به یکی از بزرگترین مراکز طبی کودکان کشور و حتی خاورمیانه مبدل می شود.

گفتنی است؛ مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی کودکان امام حسین (ع) در زیر بنایی افزون بر  25 هزار و 600 متر مربع با مشارکت خیران و تجهیز دانشگاه علوم پزشکی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان ساخته و تجهیز خواهد شد.

 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی کودکان امام حسین(ع) شامل اتاق های عمل، کلیه بخشها و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی اطفال و جراحی اطفال، تنفس کودکان، بیماری های خون سرطان کودکان، آلرژی و ایمنولوژی، مغز و اعصاب کودکان وگوارش کودکان، نوزادان خواهد.