رئیس آموزش و پرورش رودسر خبر داد؛

رئیس آموزش و پرورش رودسر از برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در ۹۴ مدرسه این شهرستان همزمان با هفته پیوند اولیا و مربیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  قربان احمدی‌  با اشاره به آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان از ۲۴ تا ۳۰ مهر ماه جاری، اظهار داشت: در همین راستان انتخابات انجمن اولیا و مربیان همزمان با این هفته در ۹۴ واحد آموزشی شهرستان رودسر برگزار می شود.

احمدی افزود: با برگزاری انجمن اولیا و مربیان تمامی فعالیت‌های مدارس شکل قانونی یافته و سبب ارتباط نزدیک‌تر میان اولیای دانش آموزان و مربیان واحدهای آموزشی می شود.

وی ارتباط بیشتر میان اولیا و مربیان و مدیران مدارس را سبب ارتقای کیفیت ارائه خدمات در واحدهای آموزشی و همچنین سطح کیفی آموزش‌ها دانست و گفت: در طول هفته پیوند اولیا و مربیان ۱۲ برنامه در واحدهای آموزشی شهرستان برگزار می شود.

رئیس آموزش و پرورش رودسر ادامه داد: این برنامه ها در قالب فرهنگی، هنری، ورزشی، و همچنین برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس است.

گفتنی است در سال تحصیلی جدید ۸ هزار و ۶۰۰ دانش آموز در ۹۴ واحد آموزشی دولتی و غیر دولتی شهرستان رودسر مشغول به فراگیری علم هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها