معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به استان لرستان، گفت: بسیج امروز الهام بخش دیگر ملت ها بوده و خط پیروزی آن تا پایان آزادی بشریت از ظلم و ستم ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سردار محمدرضا نقدی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران خرم‌آباد، گفت: اکنون نیروهای حشدالشعبی در عراق، ارتش مردمی در سوریه، حزب الله در لبنان و انصارالله در یمن، از بسیج جمهوری اسلامی ایران الهام گرفته‌اند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: استکبار جهانی از طرفی می گوید انقلاب ایران تمام شده و از طرفی دیگر می گوید ایران می تواند ظرف 12دقیقه خاورمیانه را بگیرد قطعا حرف دوم شان درست است چراکه ملت ایران امروز در قلب ملت های دنیا و آزادی خواهان است.

با پیروزی انقلاب در ایران، شرایط جهان دگرگون شد

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی وضعیت جهان دگرگون شد، یک جهان تاریک و در منتهی ظلم و جنایت را بیدار کرد و به حرکت درآورد و نخست خودش بندها را پاره کرد و استقلال بدست آورد.

محمدرضا نقدی افزود: انقلاب اسلامی حرکت ملی و اسلامی خودش را شروع کرد، استعدادها شکوفا شد و پیشرفت های بسیاری در پرتوی آزادی و استقلال و حرکت اسلامی بدست آورد.

باید از تجربیات 40 ساله انقلاب عبرت گرفت

وی ادامه داد: ایران اکنون به جایگاه بالاتری از گذشته رسیده و در مسابقه ای که تمامی ملت ها بر پیشرفت داشتند در پرتوی انقلاب پیشی گرفت و این دستاورد بزرگی است و باید از تجربیات 40ساله انقلاب عبرت آموخت.

به شاخص‌های انقلاب عمل شود پیشرفت می‌کنیم

او افزود: چکیده تمامی تجربه های انقلاب به ما می گوید هر کجا که به شاخص‌های انقلاب اسلامی عمل کرده ایم پیشرفت، و هرکجا که از ارش های انقلاب فاصله گرفتیم دچار مشکلات شده ایم.

نقدی تصریح کرد: راه حل در همه امور توجه به ارزش‌های انقلاب است که می تواند اقتصاد شکوفا را برای ایران به ارمغان آورد.

معاون فرهنگی سپاه، گفت: سپاه پاسداران سازمانی است که برای دفاع از انقلاب ایجاد شد و کمک به مردم در مناطق محروم از وظایف ذاتی سپاه نیست اما براساس احساس تکلیف درون هر پاسدار برای کمک مردم را تنها نخواهیم گذاشت و برای رفع محرومیت زدایی تلاش خواهیم کرد