سرهنگ حسین براری گفت: به‌منظور تأمین امنیت موکب‌های سطح حوزه استحفاظی، در تمامی این اماکن پلیس به‌صورت شبانه‌روزی مستقر و آماده ارائه خدمات به زائرین هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از آمادگی پلیس کرمانشاه برای تأمین امنیت زائران اربعین خبر داد و فزود: هم‌زمان با فرارسیدن ایام اربعین پلیس کرمانشاه از هر لحاظ آمادگی خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را دارد.

سرهنگ حسین براری به تدابیر امنیتی مسیر تردد زائران اربعین اشاره کرد و افزود: همگام با حرکت معنوی این زائران در طول مسیر از بدو ورود تا خروج از حوزه استحفاظی، پوشش انتظامی و چتر امنیتی توسط پلیس این شهرستان به‌طور کامل اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) عبادت و سعادتی است که نصیب پلیس کرمانشاه شده و در این راستا شده، به‌منظور خدمات‌دهی و اسکان زوار، موکب‌هایی برای استراحت در شهرستان تدارک دیده‌شده است که به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمت به زائران حسینی هستند.

این مقام انتظامی ابراز امیدواری کرد: با افزایش گشت‌های انتظامی و نیروهای امنیتی پلیس و همکاری شهروندان هیچ مشکلی در تردد و عبور و مرور نداشته زائران به وجود نیاید.