کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پردیس دانشگاه علوم پزشکی با 27 پزشک فوق تخصص و متخصص با تعرفه دولتی آماده خدمت‌رسانی به عموم مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر از وجود 4 فوق تخصص غیر از اطفال در رشته‌های درد، غدد، جراحی پلاستیک و روماتولوژی در کلینیک فوق تخصصی پردیس علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد و افزود: این کلینیک در رشته‌های اعصاب و روان، روانشناسی، بیماری‌های عفونی و گرمسیری، داخلی، زنان، بیهوشی، اطفال، گوش و حلق و بینی و جراحی عمومی دارای پزشک متخصص بوده و آماده خدمت‌رسانی است.

بهمن روشنی بابیان این مطلب که در کلینیک پردیس فوق تخصص‌های اطفال که پیشتر در کلینیک بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی فعالیت می‌کردند نیز وجود دارد، گفت: این کلینیک در رشته‌های گوارش، آندوسکوپی و کبد، جراحی اطفال، غدد درون‌ریز، بیماری‌های داخلی، مغز و اعصاب دارای فوق تخصص اطفال است.

وی با اعلام خبر حضور پزشکان فوق تخصص اطفال در رشته‌های بیماری‌های عفونی و تب‌دار، نوزادان، کلیه، خون و آنکولوژی قلب و آسم و آلرژی اطفال در این کلینیک، اظهار داشت: سیستم نوبت‌دهی در کلینیک فوق تخصصی پردیس علوم پزشکی کرمانشاه به 2 صورت حضوری و اینترنتی البته محدود بوده و از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 3:30 لغایت 10 شب آماده پذیرش بیماران خواهد بود.

دکتر روشنی تصریح کرد: در مدت راه‌اندازی کلینیک فوق تخصصی پردیس علوم پزشکی کرمانشاه، تعداد افراد پذیرش‌شده به‌طور میانگین به‌صورت ماهانه حدود 12 هزار نفر بوده که بیشترین مراجعه مربوط به رشته غدد بوده است.