معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستایی تاکید کرد و گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی یک موضوع ملی، فراجناحی و استانی است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سیدمحمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در اولین جلسه شورای هماهنگی بانک‌های عامل استان گیلان گفت: تسهیلات اشتغال زایی مبتنی بر اولویت‌های استان باشد.

وی با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات باید اولویت‌های استان درنظر گرفته شود اظهارکرد: باتوجه به اختیارات استانداران مبنی بر تعیین اولویت‌ها، در حال حاضر بوم‌گردی به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی توسعه استان در صنعت گردشگری مطرح شده است.

لزوم توجه به منابع و مصارف بانک‌های استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر لزوم توجه به منابع و مصارف بانک‌های استان تأکید و تصریح کرد: منابع بانک‌ها باید در مسیر اهداف تعیین شده نظام و سیاست‌های ابلاغی دولت هزینه شود.

در این نشست هر یک از مدیران بانک های عامل استان به بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و پیشنهادهای خود در راستای تقویت منابع بانکی و حمایت از تولیدکنندگان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه پرداختند.