مدیر کل زندانهای گیلان در بازدید از کانون اصلاح و تربیت و زندان زنان رشت گفت: اقدامات صورت گرفته در زمینه امنیت و حفاظت فیزیکی در هم اندیشی های تخصصی در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی، مورد تاکید است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید حمید حسینی در نشست با رییس زندان و پرسنل حاضر با توجه به تحولات چشمگیر در مجموعه کانون و زندان زنان، گفت: شرایط موجود با تلاش مضاعف در جهت بهبود و رسیدن به وضعیت مطلوب در همه زمینه ها در بخشهای مختلف شامل کاهش جمعیت کیفری، مددکاری، بهداشت و درمان، وضعیت غذایی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، کلاسهای آموزشی، اشتغال و حرفه آموزی مثبت است.

حسینی افزود: اقدامات صورت گرفته در زمینه امنیت و حفاظت فیزیکی در هم اندیشی های تخصصی  در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی، مورد تاکید است.  

وی بازدیدهای منظم و برنامه ریزی شده به همراه استفاده از فن آورهای نوین روز را در فرهم کردن بستری علمی و ارتقاء در این زمینه و نیز زمینه های دیگر را مفید عنوان کرد.

برگزاری تمرینات منظم ورزشی ارتقا دهنده قدرت تصمیم گیری

مدیر کل زندانهای گیلان افزود: نیروهای زبده و آماده به همراه تمرینات منظم بدنی، خود می تواند  بر ایجاد روحیه مضاعف در  آمادگی جسمانی  افراد موثر باشد.

حسینی تصریح کرد: افرادی که دارا قوای جسمانی سالمتری هستند عملکرد بهتری را ارایه داده و آمادگی جسمانی با برگزاری تمرینات منظم ورزشی ارتقاء دهنده قدرت تصمیم گیری بهتر در شرایط های مختلف در زندان می باشد. 

در این بازدید همچنین واحد دندانپزشکی مجهز به امکانات کامل توسط مدیر کل زندانهای استان گیلان افتتاح گردید.