نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: نیروهای انتظامی همیشه برای امنیت کشور پا به رکاب ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد با تقدیر و تشکر از ناجا در برقراری امنیت کشور گفت: نیروهای انتظامی همیشه برای امنیت کشور پا به رکاب ایستاده است.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در ابتدا باید به سهم خودم از نیروهای انتظامی عزیز و بزرگوار تقدیر و تشکر کنم که همیشه برای امنیت کشور پا به رکاب ایستاده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز نیروی انتظامی هم در امنیت داخل، هم امنیت مرزها، هم در زمینه جلوگیری از قاچاق کالا و ارز، هم برای جلوگیری از ورود مواد مخدر و هم برای جلوگیری از تصادفات جاده ای و تصادفات شهری و دیگر زمینه ها تلاش می کند و انصافاً جان برکف ایستاده است که جای تشکر و قدردانی  دارد.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه قسمت عمده ای از امنیت کشور و امنیت داخلی ما به وسیله نیروهای انتظامی تامین می شود، تاکید کرد: وظیفه همه مردم و مسئولان این است که هم با این نیرو همکاری کنند و هم برای این جان برکفانی که شب و روز واقعاً جانشان را برای امنیت و آرامش مملکت بر کف گرفته اند ارزش قائل شوند.

نماینده ولی فقیه در استان  اصفهان بیان کرد: امروز با اینکه در زمان صلح قرار داریم هنوز نیروی انتظامی شهید می دهد و بسیاری از ماموران آن هم در مقابله با اشرار و قاچاقچیان و هم در حوادث مختلف به درجه رفیع شهادت نائل می شوند که مردم ما باید قدر این عزیزان را بدانند.