بزرگداشت روز حافظ و دو سالگی کتابرانه چیچکا روز جمعه بیستم مهرماه ساعت 19 در جایگاه هنر در پیاده رو واقع در پارک کاکتوس در میدان صادقیه بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کتابرانه ی چیچکا که در آستانه ی دو سالگی خود قرار دارد، کتابفروشی سیاری است که  جمعی از اهالی ادبیات در بندرعباس گردانندگان آن هستند.

این کتابفروشی سیار علاوه بر فروش کتاب در مدت فعالیت خود برنامه های متنوع فرهنگی از جمله جلسات نقد و بررسی، کتابخوانی، رونمایی کتاب، بزرگداشت شاعران و نویسندگان و ... را برگزار کرده است.

کتابرانه چیچکا

 مسئول این کتابفروشی سیار در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان گفت: کتابرانه ی چیچکا در مدت فعالیت خود برنامه های گوناگون فرهنگی را برگزار کرده و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

جواد قاسمی گفت: نبود یک کتابفروشی تخصصی در بندرعباس در کنار وجود خلاهای فرهنگی در این شهر ما را بر آن داشت تا به سهم خود در جبران این کاستی ها بکوشیم.

چیچکا

به گزارش موج بزرگداشت روز حافظ و دو سالگی کتابرانه چیچکا روز جمعه بیستم مهرماه ساعت 19 در جایگاه هنر در پیاده رو واقع در پارک کاکتوس در میدان صادقیه بندرعباس برگزار می شود.