تیم فرهنگ از دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر خلیج‌فارس به مرحله‌ی کشوری هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان ایران راه یافت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان ایران در منطقه‌ی جنوب و جنوب شرق روز گذشته در مشهد مقدس پایان یافت و تیم «فرهنگ» از استان هرمزگان با «جهانگیر سایانی»، «علیرضا بهاری»، «جواد انصاری‌زاده» و «مهدی عیدی قلعه قاضی» توانست به مرحله‌ی کشوری هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان ایران راه یابد.

فرهنگ

در مرحله‌ی منطقه‌ای این دوره از مسابقات و در منطقه‌ی جنوب و جنوب شرق 16 تیم از استان‌های هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمان، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان و یزد شرکت داشتند؛ که درنهایت تیم‌های «علوم سیاسی» و «ستاراپ» از دانشگاه فردوسی مشهد و تیم «فرهنگ» از دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر خلیج‌فارس به ترتیب مقام‌های اول تا سوم این مرحله از مسابقات را از آن خود کردند.

این سه تیم به مرحله‌ی کشوری هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان ایران _که نیمه‌ی دوم آذرماه با شرکت 12 تیم در تهران برگزار می‌شود_ راه یافتند.

هرمزگان در مرحله‌ی منطقه‌ای این مسابقات با چهار نماینده حضور داشت که سه نماینده ی دیگر از راه یابی به دور بعدی این مسابقات باز ماندند.