سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت بر لزوم انتخاب نامزد اصلح برای تصدی شهرداری رشت فارغ از نگاههای سیاسی و جریانی و لابی های پشت پرده تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، فاطمه شیرزاد در جلسه بررسی برنامه نامزدهای تصدی شهرداری رشت با اشاره به وضعیت کنونی شهرداری از تعهد، تخصص و برنامه محوری به عنوان اصلی ترین مولفه های شهردار نام برد.

سخنگوی شورا با تاکید بر لزوم انتخاب نامزد اصلح فارغ از نگاههای سیاسی و جریانی و لابی های پشت پرده اظهار داشت: انتخاب شهردار باید در پروسه ای شفاف و با دیدگاه شایسته سالارانه انجام شود و شهروندان و اصحاب رسانه در جریان پروسه این انتخاب قرار گیرند.

وی با بیان این موضوع که انتظار ادامه فعالیت اعضای شورای شهر در کسوت نمایندگی شهروندان را از همکاران خود دارد، ابراز داشت: شایسته است منتخبین شهروندان در شورای شهر باید با حفظ اعتماد مردم و آرای ماخوذه خود در مجموعه شورای شهر به ادامه فعالیت خود به عنوان نماینده شورا بپردازند.

شیرزاد وجود تناقض در ارائه برخی از برنامه های نامزدهای تصدی شهرداری با مواضع گذشته آنها را نشانگر عدم صداقت دانست و بیان کرد در شرایط کنونی و لزوم ایجاد اعتماد در بین مردم و مدیریت شهری صداقت محوری ترین خصلت شهردار آینده میباشد تا بتواند با ایجاد فضایی مناسب و همدلی بین مردم و مسئولین به ارائه خدمت صادقانه به شهروندان بپردازد.