مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان از برگزاری بیست و نهمین دوره از مسابقات رفاقت مهر (مرحله استانی) با حضور 12 تیم شرکت‌کننده در میناب خبر داد.

«علی اعمی» در حاشیه مراسم افتتاحیه بیست و نهمین مسابقات رفاقت مهر در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان از برگزاری این مسابقات با حضور 12 تیم شرکت‌کننده در بخش دختران و پسران به مدت 2 روز در میناب خبر داد و افزود: شعار بیست و نهمین دوره از مسابقات «جوانان، رفاقت مهر، توسعه بشردوستی» است.

وی با اشاره به اینکه از هر شهرستان استان هرمزگان یک نماینده در این مسابقات شرکت خواهند کرد، عنوان کرد: از بخش دختران و پسران هرکدام یک تیم به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند،

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان عنوان کرد: هرکدام از تیم‌های شرکت‌کننده شامل 4 تا 6 نفر شرکت هستند که در بخش‌های مختلف با توجه به تخصص‌هایشان رقابت خواهند کرد.

اعمی هدف از برگزاری این مسابقات را توسعه و رقابت سالم بین جوانان هلال‌احمر، عنوان کرد و گفت: تقویت آموزش‌های همگانی برای مردم و آموزش‌های تخصصی برای اعضای نجات گر جمعیت هلال‌احمر از مهم‌ترین برنامه‌ها جهت توسعه این سازمان است.

هلال احمر

افتتاح 3 پایگاه جاده ای در آینده ای نزدیک

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به فعالیت 15 پایگاه بین جاده‌ای در سطح استان هرمزگان عنوان کرد و گفت: علاوه بر این 12 پایگاه جاده‌ای و 2 پایگاه دریای نیز در استان فعالیت دارند.

وی در ادامه افزود: در آینده‌ای نزدیک 3 پایگاه جاده‌ای به پایگاه‌های موجود اضافه خواهد شد.

اعمی با اشاره به فعالیت تعداد اعضای فعال در جمعیت هلال‌احمر استان گفت: جمعیت هلال‌احمر در استان 8 هزار نفر عضو جوانان،9 هزار داوطلب و 1500 نفر نجات گر و امدادگر دارد.