یک منبع آگاه به موج گفت که محمد بازوند طی هفته جاری از صدا و سیمای مرکز لرستان خداحافظی می‌کند.

یک منبع آگاه به خبرگزاری موج گفت: روز چهارشنبه 18 مهر ماه 97، محمد بازوند از صدا و سیمای مرکز لرستان خداحافظی کرده و جای خود را به مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام خواهد داد.

بر اساس این گزارش، در جلسه‌ای که روز چهارشنبه در خرم‌آباد برگزار خواهد شد، علیرضا شیروی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان منصوب و معرفی خواهد شد.

علیرضا شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان را بیشتر بشناسیم

شیروی، دارای مدرک دکتری مطالعات امنیت ملی و مدرس رشته‌های جامعه شناسی و انقلاب اسلامی است و قائم مقامی شبکه مستند، معاونت فرهنگی موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم، مدیریت گروه تلویزیونی مرکز بسیج صدا و سیما، مدیریت گروه سیاسی شبکه دو و چهار سیما، مدیریت گروه تولید مستندهای سیاسی معاونت سیاسی، دبیری نخستین جشنواره انیمیشن بسیج کشور، سردبیری اخبار شبکه خبر و جام جم آمریکا، تهیه کنندگی در شبکه‌های یک، خبر، سحر و مرکز مستند سیما و مدیرکلی صدا و سیمای مرکز ایلام را در کارنامه خود دارد.

عملکرد محمد بازوند مورد قبول هنرمندان و صاحب نظران نبود

این در حالی است که از سال گذشته، بسیاری از هنرمندان و فرهیختگان لرستان نسبت به عملکرد محمد بازوند اعتراض داشتند تا آنجا که جمع کثیری از فرهیختگان لرستان، از همکاری با صدا و سیمای این مرکز خودداری می‌کردند و در سفر اخیر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما به لرستان، مراتب اعتراض خود را به وی ابلاغ کردند.

علیرضا شیروی

صاحب نظران فرهنگ و هنر لرستان امیدوارند که با روی کار آمدن علیرضا شیروی، صدا و سیمای مرکز لرستان به دوران اوج خود در عرصه برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون بازگردد.