مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان اصفهان با اشاره به پیگیری های انجام شده در سطح کشور و استان اصفهان برای حل مشکلات رانندگان و کامیون داران گفت: حمل بار در اصفهان به روند عادی بازگشت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی خضری با اشاره به بهبود روند توزیع لاستیک در استان اصفهان گفت: روند توزیع لاستیک در میان رانندگان با نهایت دقت و با بررسی تمام جوانب انجام می شود با بهبود وضعیت توزیع لاستیک وضعیت حمل بار نیز بهبود یافته است.

 وی افزود: روزانه حدود 6 هزار و500 بارنامه در استان اصفهان صادر شده است.

وی با اشاره به بهبود روند توزیع لاستیک در استان اصفهان ادامه داد: روند توزیع لاستیک در میان رانندگان با نهایت دقت و با بررسی تمام جوانب انجام می شود با بهبود وضعیت توزیع لاستیک وضعیت حمل بار نیز بهبود یافته است.

خضری  با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در حوزه  تولید لاستیک در داخل کشور، تخصیص ارز دولتی برای واردات لاستیک وکاهش تعرفه واردات لاستیک  ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده در کلان کشور و کاهش نرخ دلار در بازار انتظار می رود وضعیت قیمت ها درحوزه قطعات نیز متعادل شود.

توزیع لاستیک

خضری گفت: مطالبات کامیون داران در تمام سطوح کشور از دولت تا مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به مشارکت خوب شرکت های حمل ونقل و انجمن های صنفی رانندگان و کامیون داران برای عبور از شرایط کنونی اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت حمل بار دراستان اصفهان به صورت معمولی و عادی در جریان است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان  بیان کرد: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در حوزه اختیارات خود و گاها فراتر از اختیارات خود برای حل مشکلات رانندگان اقدام کرده است.