طی حکمی رئیس جدید اداره گاز نجف آباد منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان نجف آباد با بیان اینکه تودیع و معارفه در هر مقام و جایگاه مدیریتی وجود دارد، گفت: تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

علوی با تقدیر از زحمات رئیس سابق اداره گاز شهرستان نجف آباد بیان داشت: وی در زمینه‌ ی توسعه خدمات  گازرسانی و تعامل با مشترکین، توانست با برنامه ریزی مناسب اقدامات شا یسته  انجام دهد.

وی افزود: خوشبختانه نجف آباد از شهرستان های سبز استان می باشد و تمامی جمعیت آن از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان استفاده از ظرفیت مردم و مسئولین شهرستان  را در جهت نگهداری مناسب از تاسیسات گاز موثر دانست و تصریح کرد: برخورد مناسب با ارباب رجوع، توسعه گازرسانی به صنایع، تلاش در جهت وصول مطالبات با حفظ کرامت مشترکین، توجه به  انگیزه و رضایتمندی کارکنان  و... از جمله مواردی است که انتظارد می رود به درستی  و دقت بیشتری  مورد توجه ریاست اداره قرار گیرد.

علوی همچنین با تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تعامل با ادارات، فرمانداری و سایر نهاد های مردمی را  از دیگر توصیه های خود به رئیس جدید اداره گاز شهرستان نجف آباد برشمرد و افزود: بدون تعامل کاری صورت نمی‌گیرد و می‌طلبد با مدیران تعامل مطلوب جهت برطرف کردن موانع صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان درپایان با توصیه به وحدت و همدلی، اختلاف را آفت خدمت رسانی دانست و گفت: اگر در مجموعه اختلافی بروز کند، دیگر نمی‌توان کارمناسبی انجام داد.