امام جمعه ی اهل سنت بندرلنگه گفت: امروز رسانه ابزار بسیار مهمی است و اگر در اختیار دشمن قرار گیرد می تواند ابزار خطرناکی و تخریب گر باشد و رسانه را به سلاحهای شیمیایی در جنگ تشبیه می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در خطبه های نماز جمعه به دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسرکشور با رهبر معظم انقلاب در استادیوم آزادی تهران اشاره کرد و گفت: آمریکا باید دست از نیرنگ و فریبکاری بردارد.

وی با اشاره بر پیروزی ایران در دادگاه لاهه عنوان داشت: ایران اسلامی از آمریکا به خاطر نقض آشکار برجام به دادگاه لاهه شکایت کرده و رای دادگاه بر علیه آمریکا بود و این خود سیلی محکمی محسوب می شود که امریکا را متوجه حقوق ایران کرد.

شیخ محمدصدیق بهجت در ادامه گفت: ایران اسلامی باید مواضع سختی در مقابل آمریکا بگیرد چون هر چه کشتار و بدبختی در کشورها بوجود آمده رد پای استکبارجهانی مشاهده می شود.

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه اضافه کرد: امروز رسانه ابزار بسیار مهمی است و اگر دست دشمن باشد ابزار خطرناکی است و ابزار رسانه را به سلاحهای شیمیایی در جنگ تشبیه می کنند.

وی با تاکید بر اینکه  برخی از افراد در کشور بر این عقیده هستند که نباید از آمریکا بدگویی شود که با شما دشمن می شوند مگر دشمن شاخ و دم دارد؟ گفت:  آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن شماره یک ملت ایران شد.

خطیب نمازجمعه اهل سنت در ادامه به هفته نیروی انتظامی و دریابانی اشاره کرد و گفت: این نیرو های انتظامی اقتدار و عظمت ملت ایران است و این نیروها هستند که نظم و امنیت در کشور و دریا برقرار می کنند و امروز ملت ایران نظم و قانون و امنیت که در کشور وجود دارد مدیون این دو نیرو هستند.

بهجت با اشاره خط گرفتن اخلاگران امنیت ملی از خارج از کشور،خاطرنشان کرد: مردم باید با این دو نیرو همکاری گسترده ای داشته باشند و کسانی که مخل جامعه هستند و نظم عمومی ر ابرهم می زنند و اخلالگری می کنند مردم باید هوشیار و آگاه باشند و تحت تاثیر این دسته از افراد قرار نگیرند.