فرمانده انتظامی استان اصفهان ازکشف بیش از 19 تن مواد مخدر در شش ماهه نخست سال 97خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم‌بیگی در مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان اصفهان به مناسبت هفته ناجا گفت: بیش از ۱۹ تن انواع مواد مخدر توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان مخدر در شش ماهه نخست سال 97 کشف شد.

وی افزود: بیش از 19 تن انواع مواد مخدر کشف شده است و در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و با رویکرد تمرکز بر پرونده‌های کلان اقدامات متعددی صورت گرفته و تعداد پرونده‌های بالای 5 میلیارد ریال 59 درصد افزایش داشته‌اند.

معصوم بیگی بیان کرد: نیروهای انتظامی به عنوان سربازان ولایت و خادمان مردم با چشمانی بیدار و هوشیار به طور شبانه‌روز آماده تامین امنیت این مرز و بوم هستند.

وی به شعار هفته نیروی انتظامی، با عنوان پلیس مقتدر، امین مردم اشاره کرد و افزود: این 2 ویژگی در نیروی انتظامی از هم جدایی‌ناپذیر هستند و نیروی انتظامی از بطن مردم، برای مردم، در کنار مردم و خدمت‌گذار مردم است.

مقام ارشد انتظامی استان از انهدام 82 باند سرقت در سال جاری  در اصفهان خبر داد واظهار داشت: بر این باوریم که امنیت فعلی را مرهون و مدیون شهدا و جانبازان و ایثارگران عزیز هستیم.

وی در تشریح رویکرد مردم‌محوری نیروی انتظامی گفت: رویکرد امنیت استان، مردم پایه است و به دنبال این هستیم که مشارکت مردم در حفظ و تولید امنیت حداکثری باشد.

سردار معصوم‌بیگی تصریح کرد: در ارزیابی‌هایی که انجام شده است، امنیت استان در تمامی مؤلفه‌ها بسیار خوب و مساعدت مردم و همراهی آن‌ها برای تولید امنیت بسیار خوب و مطلوب است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در یک سال اخیر به منظور افزایش تحرک عملیاتی، قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل اجرایی شد و توانست سلسله طرح‌های ذوالفقار و مرصاد را برای افزایش امنیت و آرامش در سطح استان عملیاتی کند.