معاون فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از اعزام نخستین دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نوربه میزبانی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، محمد جواد احمدی در جمع اصحاب رسانه گفت: نخستین اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور با18 دستگاه اتوبوس از استان اصفهان آغاز شده است.

وی افزود: نخستین کاروان دانش‌آموزی به اردوهای راهیان نورفر دا 15 مهر به مناطق غرب کشور با حضور مقامات کشوری از مزار شهید مدافع حرم شهید حججی اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری از مزار شهید حججی انجام می‌گیرد، گفت: 6 دستگاه اتوبوس از اصفهان، 3 دستگاه از استان یزد و 9 دستگاه اتوبوس از استان چهار محال بختیاری، اصفهان را به مقصد غرب کشور ترک می‌کنند.

اصفهان- راهیان نور

احمدی بیان داشت: در اردوی راهیان نور افتخار هشت سال دفاع مقدس و رشادت ها و ایثار شهیدان و جانبازان برای دانش آموزان تشریح می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  گفت: دور اول اردوهای راهیان نور قبل از اربعین و با اعزام دانش آموزان به مناطق غرب کشور انجام می‌شودو پس از اربعین نیز دانش آموزان دختر و پسر به سمت جنوب کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش موج، نخستین کاروان دانش‌آموزی به اردوهای راهیان نور فر دا 15 مهر به مناطق غرب کشور با حضور مقامات کشوری از مزار شهید مدافع حرم شهید حججی اعزام می‌شوند.