فرمانده انتظامی استان گیلان در اولین روز از هفته نیروی انتظامی با تعدادی از جانبازان و ایثارگران ناجا و دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا اسحاقی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با 32 نفر از جانبازان و ایثارگران ناجا و دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

وی جانبازان را نمونه‌های بارز ایثار و از خودگذشتگی دانست و گفت: شما جانبازان که در راه اعتلای قرآن و دفاع از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از سلامت خود گذشتید در واقع مسیر تاریخ کشور را تغییر دادید و سعادت و عزت ملت را بیمه کردید.

فرمانده انتظامی استان گیلان، شهدا و ایثارگران را برنده‌های اصلی جنگ تحمیلی عراق علیه کشورمان دانست و خاطرنشان کرد: شما جانبازان زبان گویای عزت و سربلندی ایران اسلامی هستند، اگر این ایثارگری‌ها نبود هیچ ضمانتی برای حفظ تمامیت ارضی کشورمان وجود نداشت.

ارشد انتظامی استان گیلان خطاب به خانواده جانبازان و ایثارگران گفت: قطعاً اجر شما خانواده ایثارگران که با درک صحیح و بصیرت واقعی، زندگی در کنار یک جانباز را با تمام مشقات آن به جان خریدید کمتر از پاداش خود جانباز نیست.