سید موسی خادمی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی لرستان، گفت: مشکلات اقتصادی کشور و استان با همدلی مردم و نظام برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سید موسی خادمی استاندار لرستان در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، گفت: مشکلات اقتصادی ایران و لرستان با همدلی مردم و مسوولین قابل حل است

وی، افزود: تصویری که دشمنان از امروز کشور دارند اشتباه بوده چرا که فکر می کنند به دلیل وجود مشکلات اقتصادی در ایران این مشکل به اوج خود می رسد

استاندار لرستان ادامه داد: از طرفی دیگر دشمنان تحریم ها را نقطه آسیب پذیری در کشور می دانند و احساس می کنند می توانند بین مردم و نظام جدایی انداخته اما باید بدانند که نظام، مردم و دولت از هم جدا نخواهند شد.

وی اضافه کرد: وجود مشکلات اقتصادی و آثار تحریم را نمی شود نادیده گرفت اما آثارشان به اندازه ای نبوده که نظام را دچار مشکل کند.

استاندار لرستان، نظام جمهوری اسلامی را نظامی مبتنی بر دین و مردم سالاری عنوان کرد و گفت: مردم به طور ذاتی در مقابل نظام نخواهند ایستاد، ایران به عنوان کشوری قدرتمند در منطقه از همه مولفه ها قدرت برخوردار بوده و در منابع استراتژیک جزو سه کشور برتر دنیا قرار دارد.

دشمن در مقابل قدرت دفاعی ایران ناتوان است

خادمی افزود: ایران به لحاظ زیرساخت ها در حوزه بنادر و فرودگاه در جایگاه مناسب بوده و به لحاظ شاخص سخت دفاعی و قدرت بازدارندگی در جایگاه خوب قرار دارد که دشمن در مقابل آن ناتوان است.

وی با بیان اینکه ایران جواب دشمنان را با پاسخی کوبنده‌تر می‌دهد، گفت: قدرت برتر ایران در عرصه قدرت نرم، تولید گفتمان بوده و الگوی بسیج ایران در برخی نقاط دنیا استفاده می شود و این مهم یکی از دلایل استمرار نظام است.

استاندار لرستان اضافه کرد: جمهوری اسلامی در مذاکرات برجام نشان داد کشوری به حق است و به عهد خود وفادار ماند اما کشوری که خودش پیمان شکن است ایران را به کشوری هنجار شکن متهم می کند.

وی با بیان اینکه آمریکا برجام را ترک کرد و متحدان او در مقابل آن ایستادند گفت: ترامپ در سخنرانی خود در سازمان ملل مورد تمسخر حاضرین قرار گرفت اما رییس جمهور کشورمان در سخنرانی خود در حوزه های مختلف مورد تحسین قرار گرفت.

سید موسی خادمی با اشاره به رای دادگاه لاهه اظهار کرد: پس از صدور رای این دادگاه آمریکا به جای پاسخ دهی، از آن خارج می شود، این تصویر درست ایران را نشان می دهد و نشان از تسلیم شدن آمریکا دارد.

خادمی ادامه داد: لرستان به عنوان قطعه‌ای از پازل جمهوری اسلامی ایران در کنار نظام ایستاده و نیروی انتظامی در ایجاد همبستگی همواره در کنار مردم است.

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی لرستان

مردم از عملکرد پلیس لرستان راضی هستند

استاندار لرستان عملکرد ناجا در استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: رضایتمندی مردم از ناجا در بین دستگاه‌های دیگر بیشتر است چراکه نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد دشمنان کوچکترین تحرکی در مقابله با مردم داشته باشند.

گفتنی است، 13 تا 19 مهر به عنوان هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت هفته ناجا نامگذاری شده است.

خبرگزاری موج، هفته ناجا را به همه سبزجامگان همیشه مقتدر نیروی انتظامی تبریک می‌گوید.