جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورا و نهضت حسینی است و مردم ایران با الگوپذیری از این حادثه تاریخی بر دشمن پیروز شدند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج از اصفهان، سردار مجتبی فدا در همایش گردهمایی مسئولان دسته‌های عزاداری خمینی‌شهر بیان داشت: انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورا و نهضت حسینی است و مردم ایران با الگوپذیری از این حادثه تاریخی بر دشمن پیروز شدند.

وی افزود: در ابتدای انقلاب مردم در سخت‌ترین شرایط و با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات و وجود گروه‌های منافقان مقابل دشمن ایستادند.

سردار فدا اظهار با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنیم، گفت: مردم ما با وجود تحریم‌های اقتصادی در راه انقلاب ثابت قدم مانده‌اند و از خون شهدا پاسداری می‌کنند.

وی ادامه داد: آمریکا از 40 سال پیش تا کنون به روش‌های مختلف سعی کرده انقلاب ما را نابود کند و ایران را از صحنه روزگار محو کند اما هر بار سرکوب شده و نتوانسته به خواسته شیطانی‌اش دست پیدا کند.

جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان  بیان کرد: آمریکا در تمام فعالیت‌هایی که در منطقه برنامه‌ریزی کرده، شکست خورده و از امنیت رژیم صهیونیستی که به خطر افتاده و جبهه مقاومت تا مرزهای آنها جلو رفته واهمه دارد ، به همین خاطر به دنبال تفرقه بین کشورهای اسلامی است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به ویژه آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی از هر فعالیت، برنامه و مطالبه مردمی استفاده می‌کند و با فشارها و تحریم‌های اقتصادی که برخی از آن نشات گرفته از سوء مدیریت بوده به دنبال ایجاد جنگ روانی برای ضربه به جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: به خطر افتادن صهیونیسم، ناتوانی آمریکایی‌ها برای جنگ مستقیم با ایران و قدرت بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی ایران از دلایل تمرکز دشمن بر مسائل داخل کشور است.

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: باید مقام و منزلت 2300 شهید شهرستان خمینی‌شهر، 23 هزار شهید استان اصفهان و 230 هزار شهید کشور را قدر بدانیم چرا که  عظمت، استقلال و اعتبار را مدیون شهدا، امام (ره) و دستجات عزاداری هستیم که حرکت ما متصل به حرکت عاشوراست.

وی افزود: توان و امکاناتی برای جمهوری اسلامی ایران فراهم شده که هر لحظه برای پاسخ‌گویی به تهدیدات آمریکا، آمادگی لازم دارد.

سردار فدا تصریح کرد: ظرفیت بازدارندگی ما در کنار دستاوردهای مختلفی از جمله بسیج، دستجات عزاداری  که انقلاب، نظام و جمهوری اسلامی وجود دارد.

وی بیان داشت: دستاوردهای انقلاب در کنار مساله هسته‌ای توان موشکی را هم داریم و جمهوری اسلامی به این ظرفیت‌های بازدارندگی تاکید کرده است.

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: 40سال است در برابر دشمن ایستاده‌ایم باز هم می‌ایستیم نگران آینده نباشید هیچ اتفاقی نمی‌افتد مواظب باشیم دشمن دلمان را خالی نکند، پشت این جنگ روانی هیچ چیزدیگری نیست.