8 هزار میلیارد کالای احتکارشده توسط سپاه استان اصفهان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)، رصدهای دقیق اطلاعاتی سربازان گمنام سپاه صاحب‌الزمان (عج) منجر به کشف بیش از 26 مورد احتکار اقلام اساسی در اصفهان شد.

در راستای سازمان‌دهی بازار و کمک به دستگاه‌های نظارتی، سربازان گمنام سپاه استان اصفهان با رصدهای دقیق اطلاعاتی مقادیر زیادی کالاهای اساسی احتکار شده را کشف کردند.

از جمله این کالاها لوازم‌خانگی می‌توان به یخچال، کولرگازی و آبی، لباسشویی، بخاری، اجاق‌گاز، آبگرمکن، پکیج، لوازم یدکی خودرو شامل لاستیک و تسمه، موتورسیکلت، آهن‌آلات، دارو، مواد خوراکی شامل برنج، آب‌معدنی و روغن، پوشک بچه و ... به ارزش بیش از 8 هزار میلیارد ریال است.

این کشفیات در قالب 26 مورد توسط سربازان گمنام سپاه صاحب‌الزمان (عج) صورت گرفت که پس از دریافت دستور قضایی و با هماهنگی دستگاه‌های مربوط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت توقیف و مستندات پرونده‌های آن جهت رسیدگی تحویل مقام قضایی شد.

در اطلاعیه سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در رابطه با این کشفیات آمده است: از مردم شریف و شهیدپرور استان تقاضا دارد در صورت مشاهده افراد فرصت‌طلب که در شرایط فعلی جنگ روانی و اقتصادی دشمنان، با احتکار اجناس و اقلام موردنیاز مردم به دنبال سوءاستفاده و سودجویی هستند از طریق شماره تلفن 114 ستاد خبری بسیج اطلاع‌رسانی کنند.