نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: نمایش حماسه‌آفرینی رزمندگان در دوران دفاع مقدس را سبب ایجاد رعب در دل دشمنان داخلی و خارجی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی در جریان بازدید از نمایش ستارگان درخشان در لشکر ۱۶ سپاه قدس گیلان اظهار کرد: بازخوانی شکست حصر آبادان و عملیات ثامن‌الائمه(ع) نشان دهنده حماسه‌آفرینی زیبای رزمندگان اسلام برای نسل نوجوان و جوان است.

وی به اجرای عملیات ثامن‌الائمه(ع) پس از آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: شکست حصر آبادان به فرمان امام(ره) طرح‌ریزی شد و رزمندگان در مدت ۴۲ ساعت عملیات را با موفقیت به ثمر رساندند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس با سربلندی توانستند معادلات جهانی را به‌هم بریزند، تصریح کرد: به نمایش گذاشتن عملیات‌های دوران دفاع مقدس یادآور حوادث شیرین تاریخ انقلاب اسلامی به‌ویژه جانفشانی تمام مجاهدان، ایثارگران و رزمندگان است.

آیت‌الله فلاحتی، نمایش حماسه‌آفرینی رزمندگان در دوران دفاع مقدس را سبب ایجاد رعب در دل دشمنان داخلی و خارجی دانست و بیان کرد: انسان با نگاه به گذشته می‌تواند آینده خود را ترسیم کند.

وی در پایان اظهار کرد: امیدوارم دستگاه‌های ذی‌ربط به‌ویژه سپاه پاسداران که رویدادهای دفاع مقدس را به نمایش می‌گذارند، موفق باشند.