با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، عبید رستمی به عنوان معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عبید رستمی به سمت معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان منصوب شد.

براساس این گزارش  در متن حکم صادره، آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای عبید رستمی

عرصه فرهنگ و هنر جولانگاه پیوند گوهر هنر به صدف خدمت است و چه گوارا خواهد بود که این صدف، مروارید تلاش مخلصانه و خدمت صادقانه را در دل پرورانده باشد.

با عنایت به تعهد، تخصص، توانمندی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون فرهنگی  و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و با الهام از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و همکاری اصحاب فرهنگ و رسانه، شاهد برنامه ریزی و اقدامات اثر بخش شما در حوزه فرهنگ و رسانه باشیم.

شایان ذکراست عبیدرستمی بازیگر،نویسنده وکارگردان تئاترمیباشد که سابقه چندین دوره حضوردرجشنواره بین المللی تئاتر فجر بعنوان داور،کارگردان ، بازیگر وکسب جوایز متعدد در جشنواره های گوناگون بین المللی،ملی ومنطقه ای را درکارنامه دارد.