سردار مهدیان نسب در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، گفت: راه‌های مواصلاتی لرستان از نظر امنیتی هیچ مشکلی نداشته و ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا برگزار شد، گفت: جاده‌های لرستان از نظر امنیتی در جایگاه بالایی قرار دارند و هیچ مشکل خاصی گزارش نشده است.

وی، تصریح کرد: در جریان تحرکات اخیری که برخی کامیونداران انجام داده بودند، 12 نفر از استانهای مجاور به لرستان عزیمت کرده و قصد داشتند تا سایر کامیونداران را به اعتصاب غیرمردمی خود دعوت کنند که برخورد لازم با آنان صورت گرفت و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، لذا هیچ مشکلی در این حوزه نداشته و نداریم چرا که پلیس لرستان در راستای تامین امنیت شهروندان و مسافرین و عابرین جاده‌ها از هیچ کوششی فروگذار نکرده و نخواهد کرد.

در هفته ناجا 100 برنامه در لرستان اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی لرستان، افزود: هفته ناجا از 13 تا 19 مهر ماه 97 با شعار «پلیس مقتدر و امین مردم» نام‌گذاری شده است که در این هفته، 110 برنامه اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

اجرای طرح شمیم خدمت و همایش پیاده‌روی عاشورائیان در هفته ناجا

سردار مهدیان نسب، گفت: 15 برنامه شاخص و کلان جهت هفته نیروی انتظامی در لرستان در نظر گرفته شده که طرح شمیم خدمت و همایش پیاده‌روی عاشورائیان از جمله این برنامه‌ها است.