رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب از تشکیل 300 فقره پرونده در بازرسی‌های صورت گرفته در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

«اسدالله عباسی» در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان در تشریح عملکرد شش ماه نخست سال جاری این سازمان گفت: بازرسان این سازمان در این مدت از 3 هزار و 954 واحد صنفی در شهرستان میناب بازدید به عمل آوردند که 300 مورد آن منجر به تشکیل پرونده قضایی شده است.

وی افزود: مجموع تخلفات واحدهای صنفی شهرستان میناب در شش‌ماهه نخست سال جاری 394 مورد بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب با اشاره به آمار گزارش‌های مردمی از طریق سامانه 124 این سازمان، افزود: تاکنون 366 مورد از طریق سامانه 124 گزارش‌شده است.

عباسی خاطرنشان ساخت: تاکنون 6 مورد گشت مشترک با دستگاه‌های ذی‌ربط نیز انجام‌شده است.

سه هزار و 300 میلیارد ریال میزان سرمایه‌گذاری در میناب

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب در ادامه عنوان کرد: در این مدت 30 مورد مجوز تأسیس واحد صنعتی در شهرستان میناب صادر و سه هزار و 300 میلیارد ریال نیز سرمایه‌گذاری شده است.

توزیع 328 تن برنج هندی در بازار

عباسی با اشاره به میزان اقلام توزیع‌شده در بازار افزود: در این مدت 328 تن برنج هندی که شامل 308 تن برنج «خاطره» و 20 تن برنج «یام یام» است در قالب اقلام اساسی توزیع‌شده است.

وی با اشاره به توزیع 57 تن گوشت قرمز و مرغ منجمد گفت: علاوه بر این در این مدت 9 تن گوشت قرمز منجمد برزیلی نیز در بازار توزیع‌شده است.