فرماندار شهرستان مبارکه با شاره به اینکه شرکت فولاد مبارکه نمونۀ بارز و موفق به بار نشستن اقتصاد مقاومتی است گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور امروز کار جهادی بیش از هر زمان دیگر نیاز است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، عصارزادگان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای هشت سال دفاع مقدس با برپایی نمایشـــگاهی در شرکت فــولاد مبارکه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و حمایت از کالای ایرانی گفت: عمل به راهبردهای مقام معظم رهبری به وفور و به وضوح در شرکت فولاد مبارکه قابل مشاهده است. کارکنان این شرکت با همت و سختکوشی خود باعث افتخار منطقه و کشورند.

فرمانده سپاه شهرستان مبارکه گفت: دفاع مقدس مربوط به یک هفته نیست، بلکه مربوط به تمام لحظات عمر ماست.

سرهنگ نصر از مدیرعامل و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و فعالیتهای ایشان در راستای ترویج فرهنگ حماسی قدردانی کرد و ابراز داشت: باید به مدیران و کارکنان فولاد مبارکه خداقوت بگوییم که برای تقویت بنیۀ اقتصادی کشور تلاش میکنند.

وی خاطرنشان کرد: حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس میتواند به ما یاد دهد که چگونه در تمامی عرصه ها در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و فقط در این صورت است که در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد.

فرمانده سپاه شهرستان مبارکه افزود: امروز در جبهۀ اقتصاد مقاومتی که بسیار حساس است، فولاد مبارکه با تکیه بر دانش فنی و تجارب مدیران و کارکنان خود توفیقات بسیار ارزندهای به دست آورده است که در این نمایشگاه بخشهایی از آن به نمایش گذاشته شده است.

دفاع مقدس یادآور رشادتهای ملتی است که با ایمان و روحیۀ جهادی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد

ایاز اسماعیلی، معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه نیز در سخنانی رشادتهای رزمندگان اسلام در جبهه های جنگ تحمیلی را ارج نهاد و گفت: دفاع مقدس یادآور رشادتهای ملتی است که با ایمان و روحیۀ جهادی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد و اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان در ثبت رکوردهای جدید و با تأکید بر اینکه امروز میدان نبرد، میدان اقتصادی است گفت: چنانچه هرکس در هر سازمانی بتواند در جبهۀ اقتصادی بهخوبی به وظیفۀ خود عمل کند و با تأسی از رزمندگان، در عرصۀ ملی بکوشد، بهدرستی در راه عزت و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداشته است.

سبک دوران دفاع مقدس، کشور را در جبهۀ اقتصاد هم پیروز خواهد کرد

فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه نیز ضمن گرامیداشت هفتۀ دفاع مقدس و تجلیل از شهدا و ایثارگران، موفقیتهای امروز ملت ایران در جبهۀ صنعت را مرهون رشادت شهدا در جبهههای هشت سال دفاع مقدس دانست.

مهدی کفایت تصریح کرد: اگر سبک دوران دفاع مقدس را امروز در عرصۀ اقتصاد به کار ببندیم، قطعا پیروز خواهیم شد. نباید لحظهای دست از کار و تلاش برداریم تا کشور را باصلابت‎تر از همیشه به اوج عزت و اقتدار خود برسانیم.