نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مشکل حال حاضر کشور ما این است که رابطه مسئولان با مردم خدشه‌دار شده است، مردم نیازمندند که از مسئولان صداقت و دلسوزی ببینند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اسلامیان در آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان بیان داشت: مشکل حال حاضر کشور ما این است که رابطه مسئولان با مردم خدشه‌دار شده است،لازم است مسئولان به مردم اعتماد کنند، مردم نیازمندند که از مسئولان صداقت و دلسوزی ببینند،یعنی همان شرایطی که در دوران دفاع مقدس احساس می شد.

وی تاکید کرد: مردمی که جنگ را اداره کردند، امروز هم کشور را مدیریت خواهند کرد.

محمود اسلامیان گفت: هدف از تشکیل اینگونه جلسات این است که ارزش جوانان افتخارآفرین دوران دفاع مقدس حفظ شود؛ به خصوص در شرایط کنونی کشور که کشورمان به دلایل گوناگون از سوی دشمنان مورد تهدید قرار گرفته است.

این همرزم شهید خرازی افزود: تجربه دفاع مقدس، تجربه ارزشمندی است؛ فراموش نمی‌کنیم که در آن دوران همه دنیا از صدام دفاع نموده و دلارهای خود را به عراق سرازیر کرده بودند؛ از جماهیر شوروی تا غرب همه از حزب بعث حمایت می‌کردند؛ بمب شیمیایی تاکنون دو بار در دنیا استفاده شده است ، یکی در جنگ جهانی اول و دیگری در جنگ ایران و عراق و در آن روزگار هیچ صدایی از دنیا در نیامد.

 اسلامیان با بیان اینکه همان ملتی که توانست در آن روزگار شرایط جنگ را اداره کند، اکنون هم می‌تواند شرایط کنونی را اداره کند، گفت: ارتش ما در انقلاب بسیار ضعیف شده بود؛ صدام می‌خواست طی چند روز تهران را تصرف کند؛ از همه نظرمحاسبه کرده بود تا موفق شود؛ اما تنها یک فاکتور را در محاسباتش لحاظ نکرده بودو آن هم غیرت و شجاعت جوانان بود که از همان ابتدا به سوی جبهه‌ها سرازیر شدند.

وی ادامه داد: مشکل حال حاضر کشور ما این است که رابطه مسئولان با مردم خدشه‌دار شده است،لازم است مسئولان به مردم اعتماد کنند، مردم نیازمندند که از مسئولان صداقت و دلسوزی ببینند،یعنی همان شرایطی که در دوران دفاع مقدس احساس می شد.

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه این کشور صاحبی دارد که حامی مردم است افزود: ایران تنها کشوری است که  شیعه بر آن به صورت کامل حاکمیت می کند، لازم است از منجی عالم بشریت بخواهیم که یاریمان کنند؛ بی شک این اتفاق محقق خواهد شد چرا که  ملت ایران دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی را با اهدای خون خود به اثبات رسانده اند.