فرماندار جاسک ازتلاش برای ساماندهی سهمیه سوخت شناور‌های صیادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمد رادمهر» با بیان اینکه ساماندهی سهمیه سوخت شناور‌های صیادی به فوریت پیگیری می‌شود، گفت: بدلیل سوء استفاده برخی افراد در منطقه و قاچاق کردن سوخت متولیان امر در صدد ساماندهی سهمیه در خصوص سوخت شناور‌ها سبک صیادان هستند.

وی با تاکید این که این موضوع به فوریت پیگیری می‌شود تا در فصل صید وصیادی، صیادان متضرر نشوند، افزد: رفع مشکلات صیادان به دلیل گستردگی حوزه آن در زمینه اشتغال مستقیم و غیر مستقیم بیشتر خانوار‌های جاسکی یکی از اولویت‌های کاری این نهاد است.

فرماندار شهرستان جاسک گفت: در این راستا برخی دستورالعمل‌ها در خصوص صید وصیادی که در گذشته تصمیم گیری شده است در مجلس مجددا کارشناسی و بررسی می‌شوند.

رادمهر افزود: همه ما مسئول هستیم تا برای رفع مشکلات مردم تلاش نماییم و باید برای زیر ساخت‌ها برای حضور آسان صیادان در دریا تلاش شود.

وی بااشاره به ضرورت ساخت جاده دسترسی، روشنایی محیط اسکله و مرتفع کردن مشکل آب و برق آن گفت: مسئولین مربوطه دستگاه هاو مسئولین شرکت تعاونی‌های صیادان با همکاری باید این مشکلات را حل کنند تا صیاد جز دغدغه صید هیچ گونه نگرانی نداشته باشد.