معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به ملت ایران عظمت بخشید، انقلاب ما آزادی و استقلال دارد، انقلاب به ما اختیار داد و از این آزادی خوب استفاده کردیم که نتیجه آن موفقیت و درخشش‌های بی‌نظیر بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ سردار محمدرضا نقدی اظهار داشت:انقلاب اسلامی به ملت ایران عظمت بخشید.

وی صبح امروز در جمع پاسداران و کارکنان سپاه بیت‌المقدس کردستان، اظهار کرد: در هر دوره‌ای بخش‌هایی از کشور ما را دشمنان گرفتند اما در دوران دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نیفتاد.

سردارنقدی افزود:‌ چی شد کشوری که قرن‌ها با آن می‌جنگیدند و هر دفعه بخشی از آن جدا می‌شد در دفاع مقدس اینگونه با عظمت ایستاد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان کرد: اسلام و انقلاب اسلامی دلیل اصلی خلق این عظمت بود چرا که در طول قرن‌ها برخی شاهان فاسد در کشور ایران بر اساس قانون فساد حکومت می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: سرسلسله با کودتا و توطئه بالا می‌آمدند و مابقی بر اساس وابستگی خانوادگی پست‌ها را در دست می‌گرفتند.

سردار نقدی افزود: در چنین نظامی که بر این اساس شکل می‌گیرد معلوم است که فجایح بزرگی اتفاق می‌افتد و بزرگترین فسادها شکل می‌گیرد.

وی گفت: برای انسان‌های بزرگ و تحصیلکرده سنگین است که انسان بی‌سواد بر آنها حکومت کند و این اتفاقی بود که چند هزار سال در کشور ما وجود داشت.

سردار نقدی تصریح کرد: در انقلاب اسلامی به واسطه اینکه نظام و کشور از آن مردم بود و به آنها مجال و شخصیت داد و دانشمندان و بزرگان فراری داده نشدند، اجازه تعدی به دشمنان داده نشد.

وی ادامه داد: در طول حکومت ظلم شاهنشاهی 3 میلیون و 700 هزار مترمربع وسعت خاک ایران به یک میلیون و 700 هزار کیلومترمربع رسید و دلیل آن وجود شاهان خونریز بود که با زور شمشیر می‌خواستند حکومت کنند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی مردم را بر سرنوشت خودشان حاکم کرد و زمینه‌ای فراهم کرد که شجاعت در وجود مردم احیا شد.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: انقلاب آمد این وضع نکبت‌بار و سیاه کشور را پایان داد و این هنر انقلاب بود و به حکومت این شاهان فاسد پایان داد.

وی به عظمت ایران در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: امروز ایران جزء چند کشوری است که با این تنوع می‌تواند تحولات عظیم را در عرصه‌های مختلف ایجاد کند.

سردارنقدی:اسلام چیزی است که دفاع مقدس را آفرید

معاون فرهنگی سپاه تصریح کرد: امروز قدرت دفاعی ایران اسلامی آنقدر بالاست که در تصور دشمنان نمی‌گنجد.

وی گفت: اسلام انقلاب و تفکر انقلاب اسلامی به عرصه عمل آمد و در دفاع مقدس، علم، سلامت و فناوری کولاک کرد.

سردار نقدی گفت: این موفقیت‌ها نتیجه اسلام و حاکمیت دین بر جامعه است که توانستیم در پرتو دین به پیروزهای عظیم دست یابیم لذا مشکلاتی که امروز در آن قرار داریم نباید ما را نسبت به نعمت بزرگ انقلاب ناشکر سازد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی به ملت ایران عظمت بخشید، انقلاب ما آزادی و استقلال دارد، انقلاب به ما اختیار داد و از این آزادی خوب استفاده کردیم که نتیجه آن موفقیت و درخشش‌های بی‌نظیر بود.

معاون فرهنگی سپاه ادامه داد: اگر امروز در کشور مشکلاتی وجود دارد دلیل فاصله گرفتن از ارزش‌های انقلاب است که همه باید در کنار هم زمینه رفع این مشکلات را فراهم سازیم.

وی تاکید کرد: نباید کم‌کاری برخی مدیران و مسوولان را به انقلاب و اسلام نسبت دهیم چون اگر مشکلاتی وجود دارد نتیجه تصمیم‌گیری‌های نامناسب خود ما بوده است.

سردار نقدی اظهار کرد: اسلام چیزی است که دفاع مقدس را آفرید و ما را از ذلت به اوج آوررد و به لحاظ علمی در سطح کشورهای تراز جهانی قرار داد.

وی گفت: اسلام کشوری را که در طول حکومت شاهنشاهی تنها 11 هزار عنوان کتاب چاپ شده بود را به جایی رساند که در سال گذشته بیش از 107 هزار کتاب در آن به چاپ رسیده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمن در تلاش است که نسبتی بین مشکلات و انقلاب اسلامی ایجاد کند تا توطئه‌های بزرگ شکل دهد.

وی در پایان سخنانش گفت: دفاع مقدس تجربه بزرگ را برای ملت ما به ارمغان آورد که باید از عظمت این گنجینه الگو بگیریم و در راستای حل مشکلات همه در کنار هم گام برداریم.