در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، با اجرای طرح مهرانه 147 کودک خیابانی و کار تحت حمایت دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی بسته های آموزشی و لوازم التحریر دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمید سلیمانی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان هدف از اجرای طرح مهرانه را حمایت از تحصیل دانش آموزان بازمانده از تحصیل با اهدای بسته های  آموزشی و لوازم التحریر عنوان کرد و افزود : برخورداری افراد از عدالت اجتماعی، توانمند سازی افراد آسیب دیده و در معرض آسیب اجتماعی ، ارائه حمایت های تخصصی و ارتقای سلامت اجتماعی از برنامه های بهزیستی در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه است.

هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز در این مراسم اذعان داشت: ارتباط و تعامل مطلوب با سازمان، انجام مداخلات به موقع و ارائه خدمات تخصصی و آگاه سازی جامعه از خطرات و پیامدهای آسیب های اجتماعی از جمله اولویت های سازمان است که برای تحقق آن مشارکت جمعی لازم است.

گفتنی است در ادامه این مراسم با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی استان و سرپرست بهزیستی بندرعباس ، بسته های آموزشی و ملزومات تحصیلی به جمع کثیری از دانش آموزان تحت حمایت دفتر امور  آسیب دیدگان اجتماعی اهدا شد.

لازم به ذکر است اداره کل امور شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان نیز با اهدا 150 بسته اقلام آموزشی در این امر خداپسندانه و خیر خواهانه مشارکت داشت.