طی مراسمی و با حضور جمعی از مسولان شهرستان سنندج زنگ سبز در دبستان راضیه واقع در شهر ک بعثت نواخته شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت الله صیدی در مراسم نواختن زنگ سبز گفت:جامعه ای که بر علم ودانش استوارباشد جامعه ای پویا وموفق است.

سازمان سیما ، منظر وفضای سبز شهری شهرداری سنندج با هدف آشنایی دانش آموازان با هدف  اهمیت  ونگهداری از فضای های سبز  شهری طی مراسمی اقدام به برگزاری نواختن زنگ سبز و همچنین کاشت نهال در دبستان راضیه واقع در شهرک بعثت نمود.

این مراسم با حضور فرماندار ،شهردار، اعضای شورای شهر ،مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو سنندج و همچنین جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.

 شهردار سنندج درابتداضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی شهر اهواز به خانواده شهدای این جنایت هولناک تسلیت گفت و عنوان کرد : دشمنان ایران اسلامی بدانند که با اعمال حملات کورکورانه نمی توانند مردم ما را از پایبندی به نظام مایوس کنند.

 حشمت الله صیدی بیان کرد : فرا رسیدن آغاز تحصیلی و بهار علم ودانش همواره یکی از رویداهای جذاب برای دانش آموزان و معلمان است وحال وهوای خاصی هم به شهر بخشیده است.

وی افزود : امسال خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته توانستیم فضای سطح شهر بویژه معابر و محوطه مدارس را برای آغاز سال تحصیلی جدید مهیا کنیم.

 صیدی تصریح کرد: جامعه ای که بر علم ودانش استوارباشد جامعه ای پویا وموفق است.

وی به اهمیت و نگهداری از فضای سبز هم اشاره نمود و عنوان کرد : شهروندان می تواند در سر سبزی محیط زندگی و حتی سطح شهر شهرداری را یاری کنند.

شهردار سنندج ابراز امیدواری نمود : با همکاری و تعامل با تمامی دستگاهها  همچین شما دانش آموزان بتوانیم در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست و فضای های سبز شهری گام های اساسی را برداریم.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ سبز و اهداء بسته های آموزشی به دانش آموزان بصورت نمادین چندین نهال در محوطه این دبستان کاشته شد.