رییس خانه مطبوعات اصفهان گفت: باید بین رسانه‌ها و مطبوعات رسانه ها و مطبوعات اصفهان و چهارمحال بختیاری وحدت و همدلی ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، امیراحمد زندآور در جلسه هم اندیشی مشترک رسانه‌های استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری گفت: همان‌گونه که بین مسئولان و مدیران استان اصفهان و استان چهارمحال و بختیاری ارتباط برقرار است باید بین رسانه‌ها و مطبوعات این دو استان نیز وحدت و همدلی ایجاد شود تا بتوانیم چالش‌های موجود در هر دو استان را رفع کنیم.

وی افزود: همانگونه که بین مسئولان و مدیران استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری ارتباط برقرار است، باید بین مطبوعات و رسانه‌ها نیز این ارتباط برقرار و به گفتمان تبدیل شود.

جلسه+هم+اندیشی+خبرنگاران+استان+اصفهان+با+استان+چهارمحال+و+بختیاری (1)

زندآور با بیان اینکه باید ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در استان چهارمحال و بختیاری و اصفهان را به یکدیگر نزدیک کرد، بیان داشت: باید ظرفیت‌های موجود را برای همدیگر بازگو کرده و به کمک هم در رفع چالش‌های حوزه مطبوعات و رسانه‌ها در دو استان تلاش کنیم.

رییس خانه مطبوعات اصفهان گفت: با توجه به مشکلات موجود در دو استان اصفهان و چهار محال و بختیار بر سر موضوع آب، مطبوعات می توانند کانال و مجاری برای برقرای ارتباط باشند و گفتمان و تعامل بین دو استان را پیگیری کنند.