رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از دستگیری 3 شرور قانون شکن در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: ماموارن پلیس امنیت عمومی استان در یک عملیات ضربتی 3 شرور قانون شکن را که با اقدامات شرارت آمیز خود باعث نا امنی در یکی از محله های شهر اصفهان شده بودند دستگیر کرد.

وی افزود: در پی شکایات مردمی مبنی بر اینکه چند نفر از افراد شرور در حالی که سلاح سرد در دست داشته با اقدامات شرارت آمیز از جمله اخلال در نظم عمومی ،ایجادرعب و وحشت و تخریب چندین دستگاه خودرو و تخریب اموال عمومی و خصوصی باعث ایجاد نامنی در یکی از محله های شهر اصفهان شده اند ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و استفاده از کارهای علمی و تخصصی سرانجام مخفیگاه این افراد را شناسائی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و شبانه 3 نفر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیر قانونی و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند.