موج

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت:سامانه نرم افزار توزیع لاستیک در اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی خضری  بیان داشت:  توزیع حواله لاستیک به رانندگان از طریق سامانه نرم افزار توزیع لاستیک در اصفهان آغاز به کار  کرد.

وی با اعلام این خبر افزود: با توجه به شرایط موجود بازار و درخواست رانندگان مبنی بر نظارت جدی بر توزیع لاستیک، این امر با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و به وسیله انجمن های صنفی انجام می شود.

خضری  با اشاره به تاکیدات ویژه سازمان مبنی بر تشدید نظارت ها بر توزیع لاستیک، ادامه داد: در فاز اول توزیع لاستیک بر اساس ثبت نام حضوری در سامانه نرم افزاری توزیع لاستیک انجام می شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: در فاز دوم ثبت نام خرید لاستیک به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام خواهد شد.

وی گفت: با ثبت مشخصات لازم (ناوگان و مالک) متناسب با عرضه و نیاز واقعی رانندگان، لاستیک به متقاضیان تحویل می شود.

خضری با بیان اینکه این سامانه به آدرس www.tire.rmto.ir  در اختیار انجمن های صنفی قرار گرفته است، افزود: با این سامانه امکان رصد کامل اطلاعات ناوگان و راننده وجود دارد و بسته به میزان کارکرد ناوگان می توان اولویت های تخصیص را تعیین کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ابراز امیدواری کرد با همکاری و همیاری تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران وحمایت همه جانبه مردم از برهه حساس کنونی با سربلندی عبور خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها