صابر رحیمی ورزش را راهکاری اساسی برای توسعه سلامت و نشاط اجتماعی و کاهش بزهکاری‌ها دانست و گفت: برای ایجاد زمین‌های روباز ورزشی بیش از ۴ میلیارد تومان امسال هزینه خواهد شد که اختصاص ۲ زمین چمن مصنوعی در اسلام‌آباد غرب در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه بابیان این مطلب که خوشبختانه فضای حمایتی و همدلی بسیار خوبی امروز در امر حمایت از ورزش در کرمانشاه ایجادشده است، ابراز داشت: برخی اتفاقات امسال ورزش استان در تاریخ ورزش کرمانشاه بی‌سابقه بوده است و این مهم با همراهی و حمایت‌های مجموعه مدیریتی استان و در رأس آن‌ها استاندار کرمانشاه اتفاق افتاده است.

وی بابیان اینکه هزینه کردن در ورزش سرمایه است، کمک به تنها نماینده استان در لیگ برتر هندبال را مورداشاره قرارداد و اظهار کرد: به همین منظور و با تأکید استاندار  و در راستای توسعه نشاط اجتماعی از طریق ورزش در این شهرستان حمایت‌های لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه اظهار امیدواری کرد: با این همدلی و حمایت‌ها تیم هندبال اسلام آبادغرب در رقابت‌های لیگ برتر نماینده سربلندی برای ورزش استان کرمانشاه باشد.

رحیمی از برنامه‌ریزی این اداره کل در راستای همگانی کردن ورزش خبر داد و گفت: به همین منظور از مهرماه سال جاری تا بهمن‌ماه المپیاد بزرگ ورزش محلات در ۱۰ رشته ورزشی تحت عنوان فجر ۴۰ در سراسر استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.