مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع ۴۷۰ هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در مدارس استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمدرضا متین پور 470 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در میان دانش آموزان مدارس سراسر استان اصفهان توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها یازدهم مهرماه در مدارس سراسر استان اصفهان برگزار می‌شود، گفت: ۴۷۰ هزار پاکت مهر عاطفه‌ها به‌منظور آشنایی با فرهنگ انفاق و مشارکت دانش آموزان اصفهانی در این جشن در میان آن‌ها توزیع و در روز یازدهم مهرماه جمع‌آوری می‌شود.

وی بابیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس با همکاری مسئولان مدارس توزیع خواهد شد، گفت: کمک‌های هر مدرسه در میان دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد و سایر دانش آموزان نیازمند در همان‌جا توزیع می‌شود و در مدارس برخوردار کمک‌های جمع‌آوری‌شده برای اهدا به دانش آموزان نیازمند در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه برگزاری جشن عاطفه‌های امسال با رویکردی الکترونیکی از پانزدهم مهرماه آغاز شد، گفت: نیکوکاران و خیران گران‌قدر اصفهانی تاکنون یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای حمایت از دانش آموزان نیازمند همشهری خود در اختیار کمیته امداد اصفهان قراردادند.

متین پور با اشاره به حمایت این نهاد از بیش از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند در سراسر استان، گفت: در آستانه ماه مهر و از محل اعتبارات دولتی به همه این دانش آموزان بسته لوازم‌التحریر و کمک‌هزینه خرید کتب درسی با توجه به مقطع تحصیلی بااعتباری بیش از یک میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان اهدا شد و کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده در جشن عاطفه‌ها که کماکان در حال برگزاری و امکان مشارکت در آن فراهم است نیز در کنار کمک‌هزینه دولتی مذکور به این دانش آموزان اهدا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به فراهم بودن امکان مشارکت در این طرح با استفاده از روش‌های الکترونیکی، گفت: همشهریان گران‌قدر برای کمک به دانش آموزان نیازمند اصفهانی می‌توانند با شماره گیری کد #۱*۸۸۷۷* از تلفن همراه ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و یا مراجعه به تارنمای اینترنتی emdad.ir در این امر خداپسندانه سهیم شوند.