رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سعید سلیمیان گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال طی بازرسی از انبار باربری در حاشیه شهر اصفهان کشف شد.

وی افزود: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر تخلیه محموله کالای قاچاق در یکی از انبارهای باربری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مقام قضائی از محل مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات محموله کالای خارجی قاچاقی شامل اقلام نوشیدنی و خوراکی، پوشاک، دارو و لوازم بهداشتی و آرایشی کشف شد.

سرهنگ سلیمیان با بیان ارزش این محموله برابر اعلام نظر کارشناسان 2 میلیارد و 500 میلیون ریال است، عنوان کرد: در این رابطه 2 فرد متخلف نیز دستگیر و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی  استان اصفهان از اجرای گشت بازرسی از انبارها و باربری های سطح استان خبر داد و گفت: متصدیان انبارها و باربری ها نیز نسبت به ورود و تخلیه کالاهای قاچاق و دپوی آنها در انبارهای خود مسئول هستند و برابر قانون با آنها رفتار خواهد شد.